| iiLeopard a întrebat:

azi m-am jucat pe un joc pe miniclip si dintr-o data
s-a blocat pcul si s-a auzit un sunet ciudat de la joc si mi s-a restartat pc-ul ce trebuie sa fac ce se intampla?

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2160 @ 1.80 GHz,
1.00 GB of RAM
Physical Address Extension

Windows XP Professional Service Pack 3 Version 2002

3 răspunsuri:
| andrei690 a răspuns:

Scuze incearca sa dai mai multe detalii happy acum ce se intampla cu pc ul cand il pornesti?

| iiLeopard explică (pentru andrei690):

Cand il pornesc nu se intampla nimic numai ca eu am windows xp si trebuie sa aleg useru pe care il vreau sa il folosesc dupa aia trebuie sa astept 5 min cam asa sa intre in windows si atat ma joc pe un joc orice joc si mi se restarteaza daca fac altceva nu mi se restarteaza

| iiLeopard explică:

Da si cand navigam pe internet sau ma uit la un videoclip pe youtube scoate un sunet ciudat si mi se restarteaza