| Danyel129 a întrebat:

Browserul Beamrise are virusi? Vreau sa il instalez dar am vazut ca scrie undeva ca are virusi.

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

De ce te complici cu browser-e necunoscute, cand poti alege dintre Opera mini, Chrome, Mozilla etc?

| Danyel129 explică (pentru FemeiaPisică):

Opera nu merge si nu stiu de ce, Chrome nu mai il vreau si Mozila nu imi place.

| al3xander a răspuns:

Nu, nu are virusi, downloadeaza-l de pe site-ul oficial http://beamrise.com/
sincer nu l-am folosit niciodata dar din cate vad este un browser pentru retelele de socializare in general si mai are o optiune de a trimite mesaje direct din el cu telefonul mobil.