| vladlove123 a întrebat:

bunica mea a venit din italia cu o cartela de vodafone de italia pe care are 1230 de puncte de loialitate. punctele se pot folosi si in romania la vodafone?

Răspuns Câştigător
| cherybloom a răspuns:

Cred ca da, nu vad de ce nu, ca sa fii sigu intreaba la Vodafone, succes!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Punctele nu se pot folosii si in Romania!

| Pisla a răspuns:

Buna.

In proportie de 99, 9% nu cred ca le poate folosi, pentru ca, desi este vorba de aceeasi firma, in fiecare tara sunt folosite diferite idei de marketing etc.

De exemplu, in Olanda, Vodafone este sponsorul emisiunii Vocea Olandei, pe cand la noi la Vocea Olandei a fost Cosmote.

| carmen13 a răspuns:

Nu cred ca se pot folosi dar cel mai simplu ar fi sa mergi sa intrebi...intrebatul e gratishappy