| anonim_4396 a întrebat:

Bunica mea vrea sa isi puna yahoo clasic (acela care e simplu cu galben si alb nu cu mov sau verde)...
Cum il pot instala (sau cum poate ea sa si-l instaleze)?
Dau funda, si la celelalte raspunsuri vot!
(Cel clasic )

Răspuns Câştigător
| brandiburu a răspuns:

Daca te referi la asta: http://overview.mail.yahoo.com/enhancements/mailplus - este un serviciu de mail oarecum Premium de la Yahoo!
Se plateste o taxa (lunara) dar ai cateva beneficii (printre care si descarcarea mesajelor direct intr-un client de mail, de genul Microsoft Outlook sau Mozilla Thunderbird in loc de a accesa, de fiecare data, pagina Yahoo, pe Internet).

De asemenea este yahooplus.ro care vad ca este un website ce te ajuta sa iti detectezi prietenii care sunt logati in modul invizibil. Printre altele.

2 răspunsuri:
| Meli2000 a răspuns:

Cel clasic normal...acela de la inceput nu cel plus mov, nici cel verde! Cel mai simplu