| Cipilol a întrebat:

cam cat m-ar costa un pc de gaming ultima generatie sa il am vreo 10 sa nu bag bani in el

4 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Nu se merita sa iti cumperi calculator de ultima generatie deoarece sunt foarte scumpe si uzura morala se simte cel mai bine la ele, adica dupa 1-2-3 ani de zile devine un calculator modest. eu iti recomand sa iti cumperi un calculator de nivel mediu, dupa ce devine depasit iti cumperi altul si tot asa

| K0sti a răspuns:

Aia crezi tu ca nu bagi! E suficient soc de tensiune, asta daca e sa facem referire doar la acest aspect! Dar mai sunt si altele!

| vidii a răspuns:

10 ce? zile, saptamani, banane? ...troll
In primul rand decat sa dai 5.000 de eur pe un pc care peste vreo 3-4 ani va fi depasit, mai bine iei unul care poate fi upgradabil..cand ajunge la limita upgrade-urilor atunci il schimbi, ai pus intrebarea de plictiseala sau vrei sa cumperi?

| Cipilol explică (pentru vidii):

10 ani sa nu bag bani in el 10 ani