| MOboy a întrebat:

.. cand deschid calculatorul sageata de la mouse imi merge in reluare si trebuie sa-i dau defragmentare disc, ca sa mearga, am intrebat cateva cunostinte si mi s-a spus ca cica ar fi de rami ba mi s-ar duce hard disk-ul ori ca as avea virusi. Ce are de fapt?

4 răspunsuri:
| pozeanimate a răspuns:

Intra in control panel la cineva la mouse
si
1. seteaza mousul tau ca la acea persoana
2.scaneaza cu antivirus
3.incearca alt mouse
4.schimba windows
5.schimba bateria si driverele de la mous daca le are

| MOboy explică (pentru pozeanimate):

Am verificat mouse-ul si nu are nici o legatura cu el straight face

| pozeanimate a răspuns (pentru MOboy):

Nousul il ai pe ps/2 sau usb?
ai incercat sa schimbi windows?
in bios nu ai umblat?

| MOboy explică (pentru pozeanimate):

In bios nu umblu ca nu stiu, mouse-u e prin cablu si crede-ma ca nu are treaba cu mouse-u sad