| DzEk0 a întrebat:

Salut TPU,

Cand intru in Counter strik 1.6 imi apare:Component 'MSCOMCTL.OCX' or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid

Cine ma poate ajuta FUNDA!

5 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Are VIRUSI scaneaza-l cu un ANTI-VIRUS sau resintaleaza jocul.

| IonutzWoW a răspuns:

Cea mai buna solutie ar fi sa downloadezi alt counter strike.

| Sorinutsu a răspuns:

Salut, descarca alta varianta a jocului, sunt mai multe variante de cs 1.6, lant final etc. cu siguranta 'va merge, spune ca acea fila este invalida, succes!

| SKRILEXX a răspuns:

Am patit si eu asa ceva versiunea este virusata sau servarul in care l-ai descarcat este virusat eu ti-as propune sa descarci alt counter strike eu iti recomand counter strike v 4, 7 este foarte bun plz funda

| Mihai994 a răspuns:

1.Dezinstaleaza Cs
2.Sterge absolut toate filele cu jocul
3.Reinstaleaza
4.Restart Pc

Enjoy