| Ionut321123 a întrebat:

cand radio kiss fm canta in winamp. Ce as putea sa fac ca sa arate cum se cheama melodia care este redata pe kiss fm in timp ce canta ca la alte posturi de radio? va rog mult! FUNDA

Răspuns Câştigător
| fryekid a răspuns:

Pe KissFM nu iti arata din pacate. Daca chiar iti place melodia va trebui sa intri pe siteul lor www.kissfm.ro.

1 răspuns:
| danyelo112 a răspuns:

Instaleaza winamp 5.0 si iti va arata in timp ce cand artistul si numele melodiei...sau daca nu cauta ultima versiune de winamp.nu mai stiu exact care e ultima.bafta