| Cristian12321 a întrebat:

Cand vorbesc cu cineva pe skype si ma uit la un video pe youtube (un video in general nu conteaza de unde) poate auzi si acea persoana sunetul de la video. Ma piteti ajuta sa fac microfonul sa nu mai aiba aceasta problema?
Dau funa!

6 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Ai neaparat nevoie de casti,
Daca ai casti si cu microfon incorporabil la casca ( langa gura), uneori se poate auzi ceea ce auzi si tu in castile tale, adica persoana cu care vorbesti poate auzi chiar daca ai casti ceea ce asculti si tu. Mi s-a intmplat asta de multe ori dar doar la casti cu tot cu microfon.

| umbra09 a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci depinde cum iti este construita placa audio...

| ady18 a răspuns:

Ai casti? daca da scoate boxa si baga castile!

| ady18 a răspuns:

Funda?

| Cristian12321 explică:

Am casti cu microfon dar special am departat microfonul mai mult de gura dar nu face nici o diferenta...