| aRgonel a întrebat:

cand vreau sa ma loghez pe contul de yahoo imi cere sa raspund la intreabarea secreta la care am uitat raspunsul, si mi-a blocat contul 12 ore poate sa ma ajute cineva?

2 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Daca nu iti mai amintesti acel raspuns. si daca nu ai nicio adresa de mail alternativa poti sa-ti iei ramas bun de la contul respectiv de yahoo

| marriius a răspuns:

Sunt mai multe metode de recuperare a parolei, una de exemplu este cu adresa de e-mail alternativa. Si eu am patit ca tine, din cauza ca ma logasem o perioada mai lunga de pe un calculator diferit de cel de acasa. Pana la urma, dupa incercari repetate, mi s-a dat voie sa ma loghez fara intrebarea secreta.