| Fcsb_Mihai_1996 a întrebat:

Care aveti idee de ce nu imi mai merge internetul!
Sa fiu mai explicit, deci skype-ul, messenger-ul imi merge kit ca astept 2 minute dar merge... paginile in browser nu se incarca deloc, cookiesurile le-am sters! nu stiu de la ce poate fi, am dat si restart la modem am sunat la cei de romtelecom si ei mi-au spus ca nu e de la ei... de la ce poate fi thinking postati aici care stiti care ati intalnit o astfel de problema.

1 răspuns:
| AnonimusGate a răspuns:

Asa merge interentul lor din cand in cand... Schimbate pe RDS-RCS no sa ainici o problemawinking