| razvyaga a întrebat:

Care e faza cu "error kernel 41"? Pc-ul meu isi da restart si cand intru in LOG din My Computer doar asta imi scrie. Ce pot sa fac si daca puteti sa imi explicati si ce este Kernel 41?

2 răspunsuri:
| qq221133 a răspuns:

Kernel 41 e un.dll care a fost introdus prima data in windows xp, si este folosit de atunci pana acum pentru a executa anumite coduri, recomandarea mea e sa iti reinstalezi windows-u' si totul o sa fie ok! Poftim un link care poate sa te ajute si sa-ti explice cum sa faci un usb bootabil ( in caz ca nu poti de pe pc-ul tau du-te la cineva si roaga-i sa te lase pe calculatorul/laptop-ul lor ca sa ti-l faci) http://www.howtogeek.com/......windows-7/

Sper ca te-am ajutat :3!

| razvyaga explică (pentru qq221133):

Umm frate, mersi, dar eroarea era cand pc isi dadea restart, pentru ca aveam ceva probleme cu sursa si nu aveam destula pasta la procesor. L-am dus la reparat si s-a rezolvat. Si raspunsul e super tarziu.