| LosSantos12 a întrebat:

Care este cel mai bun ghid photoshop pentru incepatori si de unde as putea sa il cumpar
P.S:As dori sa fie tip carte

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Pentru asa ceva nu ai nevoie sa cumperi absolut nimic.Ai nevoie de foarte multe videotutoriale si foarte multa practica.Cu cat exersezi mai mult, cu atat devii mai bun.Cartile cumparate sunt cam de domeniul trecutului.Cartea din 2014 este lumea virtuala.Eu tot ce am invatat, am invatat pe net, chiar daca nu sunt stralucitor, dar sunt fericit ca acel putin, am reusit sa-l imprim in materia cenusie.

2 răspunsuri:
| ValentinCN a răspuns:

Unii invata teoria, altii se invata din practica. Daca doresti sa inveti si totodata sa faci practica, iti recomand site-ul http://lectii-photoshop.com/lectii-photoshop/initiere-in-photoshop/
Nu o sa regreti!