| csn20 a întrebat:

Care este cel mai bun si stabil windows?
Funda!

9 răspunsuri:
| Girldxx a răspuns:

Windows7 tongue

| Alexxxino a răspuns:

Salut eu cred ca Windows7 Nvidia! Eu am acest windows si se misca bine!

| Bogdan2309 a răspuns:

Pai Windows XP Professional este bun...

| đąиiعℓ a răspuns:

Win7 ultimatetongue

| MarkLord250X a răspuns:

Cel mai bun Windows este Windows 7! Sau Linux. Windows 7 are foarte multe avantaje, dar trebuie sa il iei pe ala originalul.Are si un firewall bun, niciodata n-am avut virusi.

| alecs91 a răspuns:

Parerea mea e ca windows 7 home premium

| AleexN89 a răspuns:

Windows 7 premium.se misca foarte bine. sper ca te.am ajutatwinking.

| florin1979 a răspuns:

Toate sunt bune, depinde de preferintele tale si de cat de performant ai sistemul. eu prefer windows 7 ultimate, dar nici win xp professional sp3 nu e de neglijat! insa, nu mi-a placut vista. incearca windows 8. uite link de descarcare! http://msdn.microsoft.com/en-us/windows/apps/br229516

| EugeNNio a răspuns:

Eu am un laptop care ar merge fara probleme cu un windows vista sau 7, dar am ramas la xp, mi se pare mai fiabil si mai rapid happy