| Sp3ciaL0pS a întrebat:

care este cel mai bun telefon cu un buget de 1000 de lei, dar de 1000-1500 spuneti-mi va rog pentru ambele bugete.Dau funda la primul care raspunde.

Răspuns Câştigător
| diablo2 a răspuns:

La 1500 de lei Teoretic asta e cel mai bun:http://www.emag.ro/......DFSM5BBBM/
Practic asta e cel mai bun: http://www.emag.ro/......DTN7QBBBM/

Si acum la 1000 de lei
Teoretic asta e cel mai bun: http://www.emag.ro/......DJ6HCBBBM/
Practic asta e cel mai bun: http://www.emag.ro/......DX4VZBBBM/

P.S. recomand sa il alegi pe cel practic, pentru ca oricum ce configuratie ar avea cele cu octa-core-uri oricum o sa mearga laggy.

| AlexL28 a răspuns (pentru diablo2):

Practic S4 VE e o porcarie pe care G2 oricum o intrece chiar daca nu o darama ca pe S4.

| Sp3ciaL0pS explică (pentru diablo2):

Auzi e foarte tare telefonul ala practic e super, dar dupa tine merge Gangstar 4 bine? ca acela e un joc foarte tare si imi place jocul

| diablo2 a răspuns (pentru Sp3ciaL0pS):

Pai, mie imi merge bine pe Iphone4s deci cred ca si pe s4 o sa mearga bine

| Sp3ciaL0pS explică (pentru diablo2):

Eu zic de evolio x6 daca merge bine ganstar 4?

| diablo2 a răspuns (pentru Sp3ciaL0pS):

Https://www.youtube.com/watch?v=UrJm3dnids8 Ai aici review-ul sau

14 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Nu stiu sigur, dar eu prefer Sony XPERIA Z1 Compact 4G. ...DMW04BBBM/

| Sp3ciaL0pS explică (pentru RaduTN):

Nu prea ii bun altceva, dar la bugetul de 1000 de lei max?

| RaduTN a răspuns (pentru Sp3ciaL0pS):

Ce te-a facut sa il consideri slab?
Are 2GB ram, procesor qualcomm msm8974 quad-core de 2. 2GHz, ecran de 4.3 Inchi, display triluminos, camera principala de 20.7 megapixeli si cea secundara de 2, baterie litiu-ion de 2300 miliamperi, os android 4.3 jelly bean, display cu 16 milioane de culori, wi-fi 802.11 ac (cel mai performant), rezolutie(pixeli) 1280x720.

| Sp3ciaL0pS explică (pentru RaduTN):

Despre ce telefon vorbim?

| RaduTN a răspuns (pentru Sp3ciaL0pS):

Sony XPERIA Z1 Compact 4G

| AlexL28 a răspuns:

Pana in 1000 sunt multe alegeri pe care le-ai putea face, dar nu stiu pe care sa-l recomand, uite niste exemple:LG G3 S, AllView X1 Soul, Nokia Lumia 730, dar cum ziceam, sunt multe.
Pana in 1500 cel mai bun zic eu, disponibil in Romania e LG G2.

| MariaOlv37969 a răspuns (pentru AlexL28):

Pe Allview il inchizi cu un egal.

| MariaOlv37969 a răspuns:

Desigur cel scump deoarece cum spune proverbul : un leu dai, un leu face.

| RaduTN a răspuns (pentru MariaOlv37969):

Esti tu sigur de asta, prietene?