| Sirzechs a întrebat:

Cd-romul meu nu citeste cd-uri goale...De ce?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Amuzant!

| K0sti a răspuns:

Pentru ca sunt goale! Tu ce citesti pe o foaie alba? Stupid question!

| Sirzechs explică (pentru K0sti):

Amice...pun cd-ul in dvd-rom si astept oricat este nevoie si imi spune ca nu este inserat nici un cd...ce ai vrut tu sa-mi spui prin raspunsul tau?

| K0sti a răspuns (pentru Sirzechs):

Si cand pui unul care are informatie pe el ce zice?

| Sirzechs explică (pentru K0sti):

Il citeste normal...problema este cu nu detecteaza cd-urile goale..am incercat 3 cd-uri diferite cumparate recent, nu cred ca poate fi din cauza cd-urilor.

| K0sti a răspuns (pentru Sirzechs):

In cazul asta, ti-ai raspuns singur la intrebare! Incearca sa-l scrii!

| Vl4dimir a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa il schimbi. Gasesti pana in 100 de lei, dar vezi sa fie DVD-Rom, ca sa citeasca si dvd-uri.
Si cd-urile goale nu are cum sa le citeasca. Incearca sa scrii pe unul o melodie cu Nero sau MagicIso sau ce ai la indemana si dupa aceea deschide melodia de pe el. Ca Windows-ul nu are cum sa il vada, ca e gol happy
Mult succes!