| PanaitescuMarian a întrebat:

ce părere aveți despre iPhone 5? Merita cumpărat? Este rapid in jocuri internet? Are lag? Eu am auzit ca iOS n-are cum sa aibă lag

2 răspunsuri:
| andreyy96 a răspuns:

E un telefon foarte ok, peste s3, nu se blocheaza si are un design placut. Am butonat un 4s si nu s-a blocat deloc fata de un s3 care mai sacadeaza. Telefoanele cu ios sunt bine opitmizate, de aceea se misca bine cu putine resurse.

| AspirinaDeInima a răspuns:

Da, e oa alegere buna (din punctul meu de vedere) dar sincer, mai bine ti-ai lua un Iphone 5s sau 5c.Mi se par mai faine...Si da, mai are si ios-ul lag dar nu asa mult, insa asta este din cauza aplicatiilor. Poate sunt prea multe si sunt unele nefolositoare(care nu le-ai mai folosit de mult, insa le tii acolo).