| AndreiNaie a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta placa video? Raport pret - calitate, tinand cont ca pe alte site-uri este de la 300 lei in sus?! http://www.cyberport.ro/......ox-4625849

Răspuns Câştigător
| BlackBoyHD a răspuns:

Este buna DDR5 128 bit memorie 1GB si in general Asus sunt bune! Raport calitate pret super bun!

| AndreiNaie explică (pentru BlackBoyHD):

Si acum mi-au dat KO. Taxa de livrare la mine in localitate este 45 lei iar intr-un oras la 20km de mine este 23lei. Am un buget de maxim 260... Ma poti ajuta cu ceva bun eu caut de 3 zile... Vreau un DDR5 128bit. Multumesc

| Gabi05 a răspuns (pentru AndreiNaie):

Cumpara de la garaj, deoarece ei au taxta 12, 4lei pentru toate orasele.

Sub hd6670 1gb ddr5 nu merita sa scazi deoarece ce e sub ea duce la low.

La garaj ai asa

http://www.pcgarage.ro/placi-video/asus/radeon-hd6670-1gb-ddr5-128-bit/

Poti plati prin banci si scapi de toate taxele.
Fa efortul ca merita placa aia pentru pc mid-end.

4 răspunsuri:
| Ciociu_Cosmin_1997 a răspuns:

Buna! Poate nu o sa te ajute foarte mult dar daca vrei tot aceeasi placa:http://www.dc-shop.ro/......it-pcie-l/
Este un pret mai mic dar am uitat sa ma uit la transport:D. Sper sa te ajute! Daca vrei tot Asus mai sunt cateva!

| AndreiNaie explică (pentru Ciociu_Cosmin_1997):

Cosmine. Eu am gasit placa asta la 259 rom dar transportul era 45 lei. Intr-un oras din apropiere la un garaj pot sa o iau cu 23 lei transportul dar tot urca mult... As vrea ceva DDR 5 pe 128 bit pana in 250 lei daca se poate. Multumesc