| Aloo123 a întrebat:

Ce parere aveti despre CCleaner? V-a creat probleme? Exista alt program mai bun petru curatarea calculatorului?

6 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Nu, ba dimpotriva este o utilitara foarte buna care ar trebui sa fie pe orice calculator. este un program care curata fisierele temporare de pe HDD si uneori rezolva si problemele de cache din browsere (de exemplu daca anumite site-uri nu se mai vad bine in browser poate fi din cauza ca fisierele downloadate sunt corupte si stergerea cache-ului rezolva asta). de asemenea are optiuni si de dezinstalare programelor, de stergerea securizata a spatiului liber de pe HDD si a fisierelor temporare si de a curata erorile din registri. programul este gratis si il poti downloada de aici http://www.softpedia.com/get/Security/Secure-cleaning/CCleaner.shtml

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il folosesc de ani de zile. Niciodata nu mi-a facut vreo problema.

| SiiNed0o a răspuns:

Nu ti-as recomanda CCleaner. Mai bine i-ati JetCleaner este mai bun si m-ai performant si aparut in 2013 cum 2 luni! Este si un antivirus bun pentru computer dar si un program de stergere a unor fisiere inexistente pe care computerul le are deschise! P.S:nu platesti nimica la download. Nu mai gasesc linkul-l ca ti-l dadeam!