| ani_Marius-Daniel_1998 a întrebat:

Ce sa fac sa nu se mai distribuie anumite lucruri pe facebook! De fiecare data cand ma conectez la facebook se distribuie un "VIDEO AMUZANT" asa cum se numeste el de vreo 6-7 ori si imi eticheteaza prietenii. Am incercat sa sterg da nu se poate! Cred ca ii ceva virus pe care l-am primit cand am fost si eu etichetat. Pentru a vedea despre ce este vorba priviti pe facebook-ul Ani Marius-Daniel. Va rog cat mai repede o solutie!

1 răspuns:
| Gh3oK1ll3r a răspuns:

Salut,
Singura metoda este sa-ti scanezi calculatorul cu un anti-virus. Poti incerca Avast.