| vladlove123 a întrebat:

ce ziceti sa aleg intre un laptop si un desktop, adica am si laptop si pc mare dar nu stiu pe care sa il aleg sa il folosesc zi cu zi... ambele merg foarte bine adica nu se blocheaza, nu stiu ce sa aleg eu tin calculatorul numai pe birou, din cand in cand mai stau cu laptopul in pat. configuratiile calculatorelor sunt
desktop: intel pentium 4 3.0 ghz, 512 mb ram, windows xp
laptop: intel celeron, 512 mb ram, windows vista home basic
ce sa aleg?

Răspuns Câştigător
| skama18 a răspuns:

Desktop.ti-l faci cum vreau pentru gaming. si laptopul nu se foloseste zilnic(laptopul il iei cu tine cand pleci invacanta undeva

1 răspuns:
| wqreqwfsaddwqa a răspuns:

Eu in locul tau as alege laptop-ul.
De ce? Pentru ca este mai bun fata de calculatorul pe care il ai.
Funda? big grin