| VasileMoldova a întrebat:

Cind ma uit la video-uri pe vreun site( exceptind Youtube) pe telefon in partea dreapta imi apare bara aia cu cele 3 butoane. Stie cineva cum as putea sa o fac sa dispara? Multumesc.

6 răspunsuri:
| gothicbat a răspuns:

Nu-mi dau seama la ce te referi.
Poate dacă ai pune un screenshot...

| VasileMoldova explică (pentru gothicbat):

Daca as putea as pune

| CORE55 a răspuns:

Apasa 1-2-3 pe ecran si va disparea.

| VasileMoldova explică (pentru CORE55):

Daca te referi sa apas de 3 ori pe ecranul telefonului nu merge am incercat

| heyyello a răspuns:

Nu dispare, cel puțin la mine.Am căutat în setări și nu am găsit nimic?

| VasileMoldova explică (pentru heyyello):

Da e ciudat. De exemplu cand ma uit pe anime kage imi apare pe Youtube nu