| XxXAl3x2014XxX a întrebat:

Cine imi poate spune cum sa intru in bios. Tin sa precizez ca am un Sony Vaio VGN-AW21M Dau funda happy!

Răspuns Câştigător
| Cristizz21 a răspuns:

Dai restart si apesti pe f2 cand incepe sa se deschida. (chiar la prima parte inainte sa incapa sa booteze sau sa incarce windowsul)

1 răspuns:
| kelo0oWy a răspuns:

In bios apesi del cand se deschide pcul. iti zice jos din cate stiu
Eu intru in fereastra de bootare apasand de mai mult ori pe f8 cand se deschide pcul. atunci cand apare o imagine si jos scrie "press del." si "press tab".
Incearca asa