| Horia_4258 a întrebat:

Cine stie cum pot sa scap de reclamele alea care ma impiedica sa downloadez ceva ce vreau mult? Va rog sa-mi spuneti cum pot sa scap de ele sau macar sa-mi ziceti de unde pot downloada un Metin2 Trade Hack care sa mearga si sa nu fiu nevoit sa introduc nu stiu ce parola sau sa-mi zica ca are virus.

2 răspunsuri:
| HonneOnna a răspuns:

Daca ai Google Chrome poti sa iti instalezi din Web store Adblock Plus si nu o sa mai ai nici o problema cu vreo reclama

| Horia_4258 explică (pentru HonneOnna):

Da dar mie imi apar dinalea cum ca nu pot downloada daca nu fac nu stiu ce questuri de-ale lor