| LuCi82820 a întrebat:

cineva mi-a schimbatparola la messenger si as vrea sa intru in contul meu ca sa schimb intrebarile cum sa fac asta? Dau fundita!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Imi pare rau sa te anunt dar daca ti-a schimbat parola de la messenger, contul nu mai este al tau si implicit nu mai ai acces la el.
Pe viitor mare grija!

1 răspuns:
| Izvanilla a răspuns:

Daca ti-a schimbat cineva parola acea care ai avut-o de la messenger, si nu mai poti sa intri in cont, inseamna ca nu mai poate sa fie al tau si nu mai ai voie, nu mai ai acces la el.Imi pare nespus de rau!