| Alien1 a întrebat:

configurarea contului google, verficarea in doi pasi costa sau e gratis?
As dori sa raspunda doar cei care ș-au mai configurat contul.

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Am activata verficarea in doi pasi si e gratis, nu te taxeaza cu nimic cand iti trimite sms cu codul.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Gratis 100%. Ieri mi-am instalat Windows 10 si am facut asta.

| Iwao a răspuns:

E gratuit.Partea buna e ca te loghezi fara a introduce parola ori de cate ori te conectezi + securitatea contului.

| KlibrDM a răspuns:

E gratis, ti-ar zice daca se percep taxe.