| Sasukesmecherul a întrebat:

Salut, TPU!
Cu cat s-ar vinde un Xiaomi Mi 10T pro 5G folosit 4 luni cu garantie 24 luni si este in stare foarte buna?
Telefonul costa 2700 de lei pe Emag in acest moment.

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai i ei banii care i ai dat pe el niciodata, ca sa il dai repede il pui cu 1300 negociabil si mai scazi la pret poate cu 1000 lei il dai, dar nu inteleg de ce vrei sa il vinzi? Ai dat pe el 2700 si il dai daca il dai cu 1300, iesi in pagubă.

| Sasukesmecherul explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu am dat 2450 de lei pe el si am nevoie de bani rapid.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Sasukesmecherul):

Si tu cu cit il vinzi?

| sierra1 a răspuns:

Dacă iei juma din cât e pe eMAG, e bine!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Hai breh lasa goangele cu 2700. Eu l-am luat pe al meu la sf anului trecut cu 2400 si am primit si un Mi Band 5 bonus. Un pret corect daca e in stare buna ar fi macar 1700-1800, dar nah. Ai nevoie de bani rapid, munceste. P.S. Ai dreptate. Sint cretini astia de la eMAG, chiar e 2700 varianta de 128 acum. Incredibil. In alta ordine de idei, ca sa fie clar ca eMag sunt niste mega-mu1sti: https://mi-home.ro/mi-10t-pro-5g-8gb-128gb-lunar-silver

| Zuzu1991 a răspuns:

Du-te la primul amanet, vezi cat iti ofera, adauga cam 1/3 din pretul ala si in 2-3 saptamani reusesti sa il vinzi
pe OLX sunt o groaza care asteapata NUMAI dupa chilipiruri, putini se duc, cu "am nevoie acum" de un produs si nu de bani

| Crackman a răspuns:

2000 de lei

| Legion7X a răspuns:

| CassiusAlexander a răspuns:

1300.

Răspuns utilizator avertizat
| Flar3 a răspuns:

E second-hand. Poti castiga maxim 1500-1700 RON pe el. E aproape jumatate din pret, daca te multumesti e ok.

| anonim24248 a răspuns:

1600-1800 lei