| csn20 a întrebat:

Cum fac un DVD cu Windows XP bootabil? happy
Un program ceva.
Funda. happy

7 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Nu prea poti. Un DVD este din aluminium etc. Cu un mic programior ca XP nu se pot "face" DVD-uri, iti trebuie aparate speciale. Funda? big grin

| elycrissro a răspuns:

Super simplu 3 clicuri:
http://www.byetsoft.com/......cddvd.html

ai si video.

| ionutz0116 a răspuns:

Citeste aici http://www.videotutorial.ro/? p=5547, este si un tutorial video mai in josul paginii. Poti pune mai multe sisteme de operare pe un dvd.

| manowar1 a răspuns:

Programul fol este nero.incepand de la nero 8 exista optiunea de creare a unui cd bootabil.

| Player54 a răspuns:

Imgburn

| abalanesti a răspuns:

Ashampoo burning studio sau nero

| Anonim8083 a răspuns:

Salut,ai nevoi de nero si o "imagine" sau mai bine zis un fisier.iso(care este windowsul, pe scurt)
ex. nero 5.5.10.23 intrii in el, dai file->burn image si alegi fisierul.iso care l-ai downloadat(presupun)