| 123RAUL456 a întrebat:

Cum imi pot reseta Windows-ul 7 dar gen sa fie tot, tot resetat, ca si prima data cand am folosit windows-il? Nu stiu ce am facut dar nu imi mai merge nici un joc, bine, nu chiar nici un joc, nu imi merg jocurile alea pe care mi le descarc de pe alte siteuri, cum ar fi 60 seconds nu mi-l mai pot descarca, Yandere Simulator, minecraft etc. Astept raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| Vasile_Petrut_Catalin_1996 a răspuns:

Boss fii atent dai restart siamezi del el o sa îți intre în bios și îl bootezi dvd/cd sa fie primul și 2 hardware dai f10 sa salvezi apoi se da restart singur spamezi f8 și îți pornește Windows apoi după ce îți pornește faci partiții cate vrei de memoria care o ai succes.
Funda?

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat