| hatze a întrebat:

cum pot pune o piesă pe youtube, mentionez ca are drepturi de autor și pot sa o modific să nu ma descopere cei de la youtube? ce anume aș putea modifica la pisă? bass-ul sau nu stiu. mă puteți ajuta? dau fundă. URGENT!

1 răspuns:
| Alrawan a răspuns:

Cel mai simplu ar fi să ceri voie celui care a încărcat piesa pe youtube.
Altfel, ai multe şanse să fi raportat la youtube şi video-ul va fi şters. Nu e nimic aşa grav, decât dacă ai mai fost raportat de 2 ori, atuncea vei rămâne fără cont. happy
Mai bine vorbeşti cu respectivul şi îi ceri voie, eu de obicei aşa fac big grin