| Ursa_Daniel_1999 a întrebat:

Cum pot sa recuperez un cont de Facebook daca are "autentificarea cu doi factori activata"? E aia cu generatorul de coduri... stiu contul, stiu parola, dar nu ma lasa din cauza generatorului... nu am nici un cont conectat ca sa pot sa-l gasesc generatorul de coduri sau cum pot macar sa intru in cont sau sa stiu datele lui? Gen ce numar de telefon are sa-l schimb si sa bag altul am pierdut cartela la cel vechi numar, ajutor! Dau funda promit.

Răspuns Câştigător
| Cristina788 a răspuns:

Din pacate nu poți sa mai faci nimic decât să îți faci alt cont pe Facebook.

1 răspuns: