| nuconteaza2000 a întrebat:

cum pot sa sterg un cont de facebook? si as vrea sa va intreb daca o sa imi trimita mesaje cu notificari daca am facut un cont folosind un nr de telefon.Dau funda va rog mult!

Răspuns Câştigător
| Iustip a răspuns:

Nu cred ca mai poti sa-l stergi.Mi-am facut si eu cont pe facebook si am incercat sa-l sterg ba chiar am rugat un informatician sa ma ajute si mi-a spus ca nu se poate sterge.Cat despre notificari, eu mi-am dat adresa de email, iar acum mail-ul meu e plin de notificari facebook.Imi pare rau! Sper sa iesi cu bine din situatia asta! Succes!winking

1 răspuns: