| ozgean a întrebat:

Cum pot vedea pe youtube clip'uri de pe Samsung S5230 Star(am conectiunea web'n'walk, cartela frog) Funda la raspunsul care merge

Răspuns Câştigător
| Pettricaaa a răspuns:

In primul rand, cu web`n`walk n-o sa-ti mearga youtube-ul nici pe Galaxy S2, ai nevoie de o conexiune internet nu wap/web sau altele.In al doilea rand, cu firmware-ul actual n-o sa-ti mearga youtube-ul in veci, trebuie sa-i schimbi softul cu o versiune s5230xeig4, eu pe asta il am si imi merge si youtube, ba chiar pot sa ma uit dimineata la sirile protv live online, si la meciuri live pe sport.ro. Lasa-mi id tau pe privat daca vrei mai multe detalii.

2 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Samsung S5230 Star, nu este compatibil cu tehnologia video streaming, deci nu poți viziona clipuri pe youtube.

| hall0weenx a răspuns:

Incearca cu opera mini iar daca vrei alt firmware uite aici.
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Link de download in descriere!