| expacts a întrebat:

big grin. am o simpla curiozitate.am un laptop model Targa Traveller...si nu stiu cum imi pot da seama daca are mic incorporat! Spre exemplu o data am vb cu cineva pe messenger si imi spunea ca aude vag anumite sunete! Cum pot afla daca acest microfon. exista?big grin

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai uitat sa spui si cifrele dupa denumire. Daca le spui te pot ajuta.

| expacts explică (pentru Salontanul):

Nu prea pot sa imi dau seama... unde vad restul modelului.big grin adica restul cifrelor...

| Salontanul a răspuns (pentru expacts):

Undeva trebuie sa fie o eticheta si sa scrie model no. sau ceva de genul. Pe net am vazut urmatoarele variante:1016, 1534, 1591, 1512, 1526...etc

| expacts explică (pentru Salontanul):

1029.:d.cred ca asta e modelul... dupa exemple.tongue

| Salontanul a răspuns (pentru expacts):

Nu modelul asta nu exista. Acela este numarul de la baterie. Uite aici tipurile de modele: http://www.targa.co.uk/index.jsp?NAV=236&PCAT=2&PTUBE=12

| expacts explică (pentru Salontanul):

Deci modelul este Targa Traveller 826 WS.big grin

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Imi pare rau! Au la Lidl in Germania dar nu dau toate detaliile. Nu scriu de microfon.