| anonim_4396 a întrebat:

Daca am windowsul piratat si vreau sa imi instalez internet explorer 8 sau 9 mi se poate intampla ceva rau la windows?

Răspuns Câştigător
| beniamin1994 a răspuns:

Nu are ce! dar sa nu fie windows cu block-uri! mi m-i s-a intamplat o data cu windows nemesis titan, nu imi mergea mozila pentru motivul ca era blocat din sistem sau ceva de genu! asa m-i-a zis un prieten care lucreaza in domeniu! l-am intrebat daca are ceva si a zis ca doar nu imi merge!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca e activat nu se intampla nimic!

| COSMINBADEA9 a răspuns:

Nu ti se intampla nimicwinking