| 10han a întrebat:

Daca faca referate/rezumate la Limba Romana si le pun pe net, pot castiga bani? Ce trebuie sa fac sa le pot pune pe net? Se poate castiga bine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poti face bani, dar intr-o luna o fetita ce vinde limonada o sa aiba de 10 ori mai mult decat ai tu ...trebuie ori sa iti faci un site unde sa le postezi contra cost ori un blog.
1 rezumat il poti da cu 1 euro pe descarcare, avand in vedere ca esti nou trebuie sa te lansezi asa ca vei da cam 3-4 pe luna...+ ca exista prea multe site-uri de unde le iei gratuit, asa ca nu e o afacere profitabila...