| EmiliaSd88 a întrebat:

daca un laptop nu are bluetooth incorporat il poti pune tu?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Depinde! Unele sunt comune cu placa de retea wireless. Pe aceeasi placuta sunt ambele, si wireles si bluetooth. Daca nu, nu poti.

| LTAA a răspuns:

Poți să cumperi adaptor USB Bluetooth.

| valentin75 a răspuns:

Salut! Sunt doua optiuni posibile...sa verifici daca laptopul are acel slot in el pentru conectare cu acel device, ori sa cumperi unul pe usb, e mai simplu si merge garantat, nu mai trebuie sa demontezi o parte din laptop. Te uiti pe link! Poti alege si alte modele (in functie de buzunar).
http://www.shopu.ro/......11855.html