| DarkKing67 a întrebat:

Dau FundaVOT! La CCleaner cand dau la "stergere spoatiu liber inseamna ca imi sterge spatiul liber sau ce? Vreau explicatii detaliate.

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Tocmai ca iti face un bine. iti obtine spatiu mai mult

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ccleaner e foarte bun sa-l folosesti odata pe luna. iti sterge tot ceea ce ramane in pc dupa ce folosesti browsere si sunt arhive temporale inutile ce iti ocupa spatiu. apoi da pe reparat registru. de asemenea poti utiliza adwcleaner ca sa iti cureti browserele. Bafta

| DarkKing67 explică (pentru gelu1970):

Dar la optiunea aia imi sterge spatiul liber si nu o sa mai am cum sa pun programe?

| gelu1970 a răspuns (pentru DarkKing67):

Tocmai ca iti face un bine. iti obtine spatiu mai mult

| Planta55 a răspuns:

Nu, nu sterge