| Ion_Adrian_1999 a întrebat:

de aprox 3 săptămâni am achiziționat un televizor Smart Samsung ue40mu1622, problema este că nu îmi funcționează proiecția de pe telefon pe tv de exemplu la un tv Philips vizionez filme de pe Chrome fara nicio problema in schimb la acesta nu. pe YouTube merge f bine dar la Chrome nu îmi apare semnul de proiecție. mă poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| Al3cs7991 a răspuns:

Cauta aplicatii de pe MagazinPlay legate de Philips(pe telefon).
S-ar putea sa gasesti ceea ce cauti