| MihaelaDart a întrebat:

Salut TPU! De cand am intrat pe site-ul Europass, am observat schimbari la site. Mi-am facut pana la capat CV-ul si cand colo ca nu mai vad partea de a descarca in format pdf, ci doar sa copiez un link. Eu trebuie sa-l incarc pe un site, linkul nu-mi foloseste la nimic. Daca cunoasteti alte site-uri de a face un CV in engleza, astept sa-mi recomandati unul gratuit cu descarcare in pc. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| BullseyeShot a răspuns:

După ce realizezi CV-ul pe eJobs, ai posibilitatea să îl descarci în format.pdf.

| MihaelaDart explică (pentru BullseyeShot):

Multumesc! Se pare ca aveam cont pe acest site si un CV pe vremea cand eram in Romania. Il refac iar in engleza si il descarc.

2 răspunsuri:
| BullseyeShot a răspuns:

EJobs.