| TheNiceDay a întrebat:

De cateva ore imi cam merge pc-ul un pic cam greu.Am un pc bun.Eu cred cel mai probabil ca are virusi.Cum as putea sa scap de acei virusi? Inafara de antivirus(pentru ca m-am cam plictisit sa tot reinstalez windowsul). Spuneti-mi un program sau o metoda sa ii inlatur(nu conteaza daca e cu bani sau gratis).

Răspuns Câştigător
| Entryon a răspuns:

Salut, poti lua de pe internet Malware Bytes pentru a inlatura virusii tei.E gratis antivirusul, iar scanarea si inlaturarea e rapida.
Sper sa te ajute. Funda?