| anonim_4396 a întrebat:

de ce nu pot sa bag windows pe pc am incercat si nu merge mai de mult mergea da acum nu merge din ce cauza credeti?

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Sunt multe posibilitati.
Ce eroare iti da?
Detaliza putin, asa nu pot sa-mi dau seama...
Inainte de toate, asigura-te ca cd/dvd-ul cu windows e bun si bootabil si ca setarile din bios sunt facute corespunzator.
In principiu la third boot device sa fie trecut cd/dvd.
Poate ai probleme si cu dvd writer-ul, n-ar fi exclus...

| Baris123sefu a răspuns (pentru ROB3RT89):

1.7 ghz processor 750mb ram, placa video de 128mb video si hardisk 40gb

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Baris123sefu):

Eu te-am intrebat ce eroare iti da, nu ce componente ai!

| Baris123sefu a răspuns (pentru ROB3RT89):

O sa ma uit din nou sa vad eroarea

7 răspunsuri:
| pozeanimate a răspuns:

Poate nu botezi corect
sau cd e zgaraiat

| manea101 a răspuns:

Salut,si eu am intalnit dificultati din astea dar le-am rezolvat, spune-mi ce windows vrei sa intalezi si iti zic eu instructiunile ce trebuie sa faci.

| Baris123sefu a răspuns (pentru manea101):

Windows xp sp3 profesional

| manea101 a răspuns:

Ok,incearca cu Windows Xp SP2 Home Edition daca nu merge, pune hardul la Active Kill Disk si instaleaza Windowsul, Succes.