| Deeiiutsa a întrebat:

De ceva timp am probleme cu yahoo messenger X_x
Mai exact:
-cand ma loghez imi apara don't sand si mi se inchide.
-mentionez ca am incercat varianta de al dezinstala, sterge, descarca si instala din nou dar nimic e la fel!
Vreau un sfat!
Va rog!

5 răspunsuri:
| octha a răspuns:

Aceeasi intrebare am pus-o si eu mai devremelaughingsi la mine apare problema asta.

| Deeiiutsa explică (pentru octha):

laughing ce chestie... daca rezolvi ajuta-ma si pe mine te rog!

| octha a răspuns (pentru Deeiiutsa):

Acu am mai deschis un toic cu aceeassi intrebare..si daca rezolv iti spun si tie..pt un:*laughing

| Deeiiutsa explică (pentru octha):

Mnda laughing sper sa rezolvi! tongue Da-mi facebookul tau si vorbim acolo! happy daca vrei desigur