| Ex0rzioN a întrebat:

de ceva timp, cateodata cand intru pe anumite siteuri, chiar si pe TPU (sau pe siteul nasa, youtube), ma redirectioneaza pe siteuri xxx (gen, am gasit 100 oameni care vor sa faca sex in apropierea ta) sau imi descarca aplicatii automat, fara sa fac ceva, ce as putea sa fac, am dat Reset la memorie de vreo doua ori, inclusiv si la MicroSD, DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Virus de redirectionare, da o devirusare cu malbarytes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serile de oananie, in care dadeai click pe toate linkurile posibile, s-au intors sa te bantuie! Mai reseteaza MicroSD-ul!