| crew1shadow a întrebat:

de curand m-am decis sa achizitionez un psp as prefera un model 3004, dar nu stiu prea multe de acest produs va rog sa imi dati mai multe detalii despre acest produs, unde as putea sa-l gasesc la ce preturi, am auzit ca are wi-fi si m-ar interesa care este rata de transfer de net si cam ce jocuri se gasesc pentru psp, si desigur daca stiti magazine de unde pot achitizona fie jocuri pentru
psp fie un psp. cele mai multe informatii fund +vot!
P. S. Mentionez ca sunt din Bucuresti.

1 răspuns:
| cipriancus a răspuns:

Si eu vreau unu si am stat f.mult si am cautat si ori iei SH cu mod si card de 8Gb si ceva accesorii ii undeva 450-500 sau nou cu 64 MB si il modezi tu si creca iti da acumulator si cam atat si ii la eMAG 530 lei