| SkullDrawer a întrebat:

De curand mi-am achizitionat un mouse la tableta si as dori si eu niste jocuri frumoase de strategie sau shootere la care merge sa folosesc mouseul. (touchscreenul nu merge de aceea am achizitionat mouseul).va rog frumos lasati-mi linkuri cele mai bune si mai frumoase jocuri vor primi funda... multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Seby90 a răspuns:

O sa apesi ca nebunul pe mouse, plus e imposibil sa joci shootere fara multitouch. Mai bine iti luai un joystick de ps3 si asa te puteai juca orice.