| Alex33333 a întrebat:

De curand mi-am cumparat un xbox360 modat.Nu stiu ce jocuri sa imi trag pentru el. Daca m-ar putea ajuta cineva as dori ninja gaiden 3 dar nu il gasesc pe net asa ca puteti sa imi spuneti niste jocuri foarte misto.Dau

3 răspunsuri:
| HeliosMetal a răspuns:

Nu stiu daca esti iubitor al genului dar iti recomand: Red Dead Redemption, NFS (care vrei tu, desi eu nu sunt mare fan), Manhunt 2 (probabil unul dintre cele mai bune jocuri jucate de mine), GTA IV Episodes from liberty city, Prototype 2, Battlefield 3/ call of duty mw3, Max Payne 3, Far cry 2, F.E.A.R.,si momentan cam atat.

| Dragoselu12345 a răspuns:

NUUUU nu ninja gaiden ca e naspa are grafica naspa ia storm 2 sau generations

| Tru3Darkness a răspuns:

Pai ar fi Prototype 2, Fear, Mass Effect, Alien VS Predator, Amazing Spiderman, Naruto Generations, Black Ops 1(2 daca astepti pana apare), Splatterhouse, Bayonetta, Dishonored, Batman Arkham City, NFS, Forza 4, Darkness 2, Resident Evil Operation Racoon City si multee...