| petro21 a întrebat:

De curand mi-am downloadat jocul 4Metin.ro. Intru in el, toate bune si frumoase pana cand... dupa cir-ca 15 minute de joc, calculatorul s-a restartat automat si nu stiu ce sa fac..Ma puteti ajuta? Dau funda! Scuzati categoria dar este cea mai vizitatahee hee

2 răspunsuri:
| Chewie a răspuns:

Si daca este cea mai vizitata care e problema? Vezi la procesor daca nu s-a desprins de pe placa de baza(daca se misca)! happy

| petro21 explică (pentru Chewie):

Mama.Ce raspuns.M-ai lamurit complet...happyDe cateva zile astept sa primesc un raspuns si acum cand l-am primit ma asteptam sa arate cam asa:
''Nu stiu ce poti face, si eu am aceeasi problema''