| flame96 a întrebat:

De mult caut si nu gasesc. Cum pot schimb emoticons pe xat.com meam facut un grup si nu pot schimba ordinea lor. Pe multe chat-uri am vazut asta. Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
| HCR1 a răspuns:

Buna
emoticonele pe chat se pot schimba cu niste poweri.mai exact gline, gscol si gback daca cumperi acestea 3 poti pune orice emoticon exista pe xat.com...le activezi in edit la chat si la gscol scrii culoare care o vrei la gline scrii ce emoticone vrei... Bafta

| flame96 explică (pentru HCR1):

Ms mult. Am inteles

2 răspunsuri:
| xMihai112x a răspuns:

Trebuie sa cumperi powers intra aici https://xat.com/radiovis2016