| Daniel235 a întrebat:

Deci eu am niste poze pe card pe telefon, si vreau sa le iau pe calculator. Cum pot face asta? Pot sa le iau doar conectand telefonul cu cablul de date in PC si sa le iau de pe card cand cardul e in telefon?

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Da, se poate. Fie prin cablu de date sau bluetooth (dupa caz), direct de pe telefon, fie prin cititor de carduri, daca detii unul.

| haorvatgabriel a răspuns:

Salut Daniel,este simplu,daca ai port usb la telefon,iti trebuie doar un cablu de date pe care il conectezi la calculator,dupa ce l-ai conectat,iti va aparea pe destopk ceva,daca nu iti apare intri la computer,si o sa vezi acolo ceva, intri pe chestia aia, acolo ai poze, muzica, etc
sper ca merita funda